Kulki gejszy – kilka porad, jak stosować

Kulki gejszy zyskują na popularności. Jesteśmy coraz bardziej świadome swojego ciała. Wiemy, co sprawia nam satysfakcję i jak ćwiczyć ciało, żeby czuć się swobodnie, pięknie oraz umieć zadowolić swojego partnera.

Kulki gejszy – dla kogo?

Kuki gejszy może stosować każda kobieta, która chciałaby wyćwiczyć mięśnie Kegla. Dlaczego jest to tak bardzo ważne, napiszemy nieco później. Tym razem odpowiedzmy na postawione pytanie. A więc kulki gejszy są dla każdej kobiety – niezależnie od wieku czy budowy ciała. Stosując się do zaleceń specjalistów i używając odpowiednich kulek gejszy, możemy cieszyć się przyjemnymi ćwiczeniami, które można wziąć na poważnie, ale kiedy tylko dusza zapragnie także – erotycznie.

Jak długo stosować kulki gejszy?

Jeśli chcesz zauważyć efekty działań kulek gejszy, musisz regularnie ćwiczyć. Tylko w taki sposób poznasz sekret dobroczynnego oddziaływania na mięśnie dna miednicy. Nie trzeba przesadzać z długością ćwiczeń – zacznij od 15 minut, następnie wydłuż je do około 30-45 minut. Staraj się, aby nie korzystać z kulek przez ponad 2 godziny. Nawet najlepsze kulki gejszy przy zbyt intensywnych ćwiczeniach mogą skutkować wysuszeniem błony śluzowej czy bólem. Problem może stanowić też samo wyciągnięcie gadżetu. Nie ma co szaleć. Pierwsze efekty dostrzeżesz po około 6-8 tygodniach regularnych ćwiczeń.

Kiedy korzystać z kulek gejszy?

Odpowiedź to: o każdej porze. Najważniejsze jednak, żeby być w ruchu. Tu właśnie ukrywa się sekret działania kulek gejszy. Najlepsze efekty uzyskuje się, stosując kulki podczas zwykłych, codziennych czynności – chodzenie po schodach, fitness, każda nawet najmniejsza aktywność pomoże Ci w ćwiczeniach mięśni Kegla. Po prostu – ruszaj się.

Jakie kulki gejszy kupić?

Na pytanie, jakie kulki gejszy kupić, odpowiadaliśmy w innym miejscu. Zachęcamy do lektury. Najważniejsze to odpowiednio dopasować kulki gejszy do własnych preferencji oraz budowy ciała. Rozmiar odpowiedni dla Ciebie sprawdź na podstawie swojego ulubionego wibratora lub dilda. Obwód zabawki to obwód kulki gejszy, jaki dedykowany jest właśnie dla Ciebie.

Aplikowanie, wyciąganie i inne

Aplikacja nie należy do najtrudniejszych. Przypomina nieco wkładanie tamponu do pochwy. Na początku dla ułatwienia możesz to zrobić na leżąco lub stojąco (koniecznie oprzyj jedną nogę o krzesło). Nigdy nie aplikuj kulek gejszy bez odpowiedniego nawilżenia. Użyj do tego celu lubrykantu waginalnego. Nie przesadź jednak z jego ilością, bo może to doprowadzić do wyślizgiwania się kulek. Z wyciąganiem też nie ma problemu. Kulki gejszy posiadają specjalny sznurek lub uchwyt ułatwiający ich wyciąganie.

Jakie są Wasze doświadczenia z kulkami gejszy? Napiszcie koniecznie w komentarzach.

Przeczytaj również: >> Jakie kulki gejszy kupić?

 

Zdjęcie: Pixabay.com

1 Trackback / Pingback

  1. Miłość jak w „50 twarzach Greya”. Z jakich gadżetów erotycznych korzystać? - seksblog.com.pl

Komentowanie jest wyłączone.