6 pomysłów na grę wstępną. Jak zacząć, żeby dobrze skończyć

Spytaj się mężczyzny, czy jest gotowy do seksu. Bez wahania odpowie: zawsze i wszędzie. Po kilku minutach pieszczot facet jest gotowy do seksu. W tym czasie kobiety dopiero zastanawiają się nad tym, czy mają ochotę na seks. Przeczytajcie 10 pomysłów na grę wstępną, czyli jak zacząć, żeby dobrze skończyć.

Na tym chociażby polega podstawowa różnica między kobietą a mężczyzną. Jednak kiedy kobiety już podejmą decyzję, to potrzebują jeszcze odpowiedniej gry wstępnej. Długa i namiętna gra zapewni każdej ze stron większe doznania. Stąd też gorąco zachęcamy do eksperymentowania.

Po najmniejszej linii oporu?

Niestety badania wskazują, że idziemy po najmniejszej linii oporu. Także w sprawach seksu. Nie potrafimy cieszyć się chwilą. Napawać przyjemnością. Czerpać z seksu to, co w nim najlepsze. Na samo hasło: gra wstępna, wielu z nas robi wielkie oczy. Chcemy was przekonać, że długa gra wstępna jest naprawdę warta świeczki. Przedstawiamy 10 pomysłów na grę wstępną.

1. Mapa ciała

Czy znasz wszystkie pieprzyki na ciele swojej drugiej połówki? Czy znasz wszystkie wrażliwe miejsca na jego/jej ciele? Stosując grę wstępną budujecie więź emocjonalną, dajecie sobie sygnał, że jesteście wrażliwi na potrzeby drugiej osoby. Pobudzacie hormony, przez co dochodzi do zmian fizjologicznych. Narządy bardziej nabrzmiewają, stają się wrażliwsze, zapewniając większą dawkę przyjemności.

2. „A Ty całuj mnie! To taka piękna gra…”

Podczas całowania wyzwala się hormon szczęścia, który pozwoli Wam cieszyć się grą wstępną oraz tym, co nastąpi zaraz po niej. Bądźcie kreatywni. Pocierajcie się, muskajcie, ssijcie, kąsajcie. Bawcie się swoimi ustami. Dotykajcie rękoma, wkładajcie opuszki palców. Poza tym możecie całować nie tylko usta.

 

3. Nawilżaj, smaruj, masuj

Do pocałunków dołączcie dotyk. Wykorzystajcie żele intymne lub świece do masażu. Inspiracje znajdziecie w naszych poprzednich artykułach.

>> Przeczytaj: Jak zrobić masaż erotyczny?

>> Przeczytaj: Co przyda się do masażu erotycznego?

 

4. Pudełko z zabawkami

Zabawki erotyczne mogą stanowić dobrą inspirację do pieszczot. Wybierzcie wspólnie gadżety, z których będziecie chcieli skorzystać. Ciekawe propozycje do wspólnych zabaw znajdziecie w naszych poprzednich artykułach.

>> Przeczytaj: 7 korzyści używania gadżetów erotycznych

>> Przeczytaj: Jak używać zabawek erotycznych – co z tym zrobić (nietypowe zabawki)?

 

5. Klapsy i odrobina adrenaliny

Klapsy pobudzają krążenie oraz powodują uczucie mrowienia. Można skorzystać ze specjalnych gadżetów erotycznych do wymierzania klapsów.

 

6. Krępowanie, dominacja itd.

Krępowanie i dominacja nie jest tylko dla miłośników BDSM. Każdy, kto lubi chociaż odrobinę adrenaliny może spróbować zabawy z kajdankami, sznurami do krępowania oraz innymi gadżetami. Pisaliśmy już o tym nie raz. Odsyłamy do naszych poprzednich publikacji.

>> Przeczytaj: BDSM – poradnik dla początkujących

>> Przeczytaj: BDSM – gadżety, z których musisz skorzystać

 

Macie swój ulubiony sposób z tych powyżej wymienionych? A może macie swoje ulubione sposoby na grę wstępną? Owocnych pieszczot życzymy.

 

Źródło: Pixabay.com