Jak świętować walentynki? Kilka inspiracji

Planujecie romantyczną kolację przy świecach, intymny taniec, gorący masaż, namiętny seks. A co by się stało, gdyby odwrócić kolejność. W końcu po seksie i tak będzie chciało się Wam jeść… Mało zabawne? Przecież nie musicie świętować walentynek według utartych schematów. Jeśli chcecie przeciwstawić się rutynie w swoim związku, sprawdźcie kilka inspiracji, jak świętować walentynki.

Seksualne inspiracje tematami z „50 twarzy Greya”

Pomińmy fakt, czy książki E.L. James to literatura wyższych lotów czy nie. O tym napisano już tysiące artykułów. Prawdą jednak jest, że trylogia Greya wiele par otworzyła na spróbowanie w seksie czegoś nowego, niedostępnego. Więcej o inspiracjach Greyem przeczytasz:

>> Miłość jak w „50 twarzach Greya”. Z jakich gadżetów erotycznych korzystać?

>> Czy „50 twarzy Greya” zmieniło nasz seks?

Argument przemawiający za spróbowaniem będzie tym większy, ponieważ w walentynki planowana jest premiera kolejnej części, „50 twarzy Greya 2”. Tym razem będziecie mogli rozkoszować się inspiracjami z „Ciemniejszej strony Greya”. Wcześniej możecie przeczytać książkę – na pewno znajdziecie tam więcej pomysłów na seks we dwójkę.

 

>> Polecamy gadżety erotyczne BDSM


Kolejne podejście do Kamasutry?

Warto sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Cześć pozycji znanych z Kamasutry pewnie nie będzie dla Was wykonalna, ale można chociaż powygłupiać się na golasa. Polecamy.


Łączenie seksu i jedzenia

Jeśli robisz to w taki sposób, jak opisany we wstępie, to z pewnością nie masz co próbować ponownie. Możesz jednak właśnie totalnie złamać schemat i zaproponować coś ekstra. Na przykład zmieńcie kolejność: cieszcie się wspólnym seksem, a dopiero potem zjedzcie romantyczną kolację. A co by się stało, gdyby tak elementy jedzenia włączyć do seksualnej zabawy? Czekolada, kostki lodu, warzywa o ciekawych kształtach, owoce, których sok można zlizywać z nagiego ciała, słodkie ciasta – wybierzcie to, co najbardziej lubicie, albo to, co będzie najbardziej przydatne. Bardzo dobrze sprawdzi się tu również alkohol – idealne będą wina musujące, szampany czy chociażby tequila (z całym rytuałem!).


Alternatywa dla jedzenia – smakowe lubrykanty lub olejki do masażu

Nie traktujesz jedzenia w kategoriach erotycznych? Nie ma problemu. Wszystkim, którzy niekoniecznie chcą się brudzić pożywieniem, polecamy smakowe lubrykanty, olejki do masażu lub świece do masażu. Tym sposobem również można pobudzić wszystkie zmysły ludzkiego ciała – od zmysłów smaku po węch.


Erotyczna bielizna

Niby nic odkrywczego. Tylko jakoś zawsze się sprawdza. Erotyczna bielizna potrafi zdziałać cuda.


Kreatywne zabawki erotyczne

Cieszcie się sobą. Odkryjcie swoje namiętności. Korzystając z zabawek erotycznych nie będzie to takie trudne. Możecie pobudzić własną wyobraźnię, zaskoczyć siebie nawzajem, wzmagać własne doznania. Do zakupów kreatywnych zabawek erotycznych zapraszamy do drogerii internetowej Gumkoland.pl.