5 pomysłów na erotyczne zabawy inspirowane świętami

Pogoda na zewnątrz nie zachęca do aktywności fizycznej. Jest jednak aktywność takiego rodzaju, która spodoba się każdemu. Chodzi oczywiście o seks, który warto uprawiać niezależnie od pory roku. Co więcej, pora roku może być doskonałą inspiracją wspólnych zabaw. Zobaczcie, jakiego rodzaju inspiracje zabaw erotycznych można czerpać z zimy oraz nadchodzących świąt. Sprawdźcie 5 naszych pomysłów.

1. Jemioły, jemioły…

Zawieś jemioły wszędzie, gdzie to możliwe. Prowokuj pod nią pocałunki. Z pewnością urodzi się z tego coś więcej…

2. Mikołaje, Mikołajki, elfy i inne

Zimowo-świąteczne stroje mogą być jedną z największych inspiracji waszego seksualnego pożycia. Pod warunkiem, że lubicie przebieranki. W drogeriach erotycznych dostępne są specjalne stroje inspirowane ubiorem Świętego Mikołaja, elfów, a nawet… reniferów. Popuśćcie wodze fantazji i wykorzystajcie to we wspólnej zabawie. Nikt nie powiedział, że Mikołaje muszą być brodaci i ubrani od stóp do głów. Wystarczy delikatny czerwony lub czerwono-zielony akcent. Inspiracje od nas poniżej:

 

seksowne-czerwone-bodystocking-wiazane-na-szyi

 

3. Wspólne pieczenie cczerwone-meskie-stringi-dla-striptizeraiasteczek

Twój partner może mieć dwie lewe ręce do gotowania i pieczenia, ale jeśli zachęcisz go odpowiednim słowem, a nawet strojem, z pewnością będzie chciał spędzić z Tobą kilka chwil w kuchni. Namów go do wspólnego pieczenia ciastek. Prowokuj, kuś, sprawiaj wrażenie niedostępnej. To spowoduje, że oboje będziecie rozpaleni, jak piekarnik, w którym właśnie pieką się Wasze ciasteczka. Upieczone? To czas na wspólny deser. Możecie wykorzystać składniki, które zostały po dekorowaniu – lukier, kolorową posypkę, ciepłą czekoladę. Bawcie się dobrze.

4. Miłe chwile i piękne zapachy

Brrrr, ale zimno. Może ogrzejecie się ciepłem waszych dłoni. Zadbajcie o nastrój i użyjcie cudownie pachnących olejków do masażu. Nadal zimno? To polecamy Waszej uwadze ciepłe świece do masażu. Gorące wrażenia gwarantowane.

5. Zabawki erotyczne pod choinką

Święta nie muszą być nudne. Możesz swojemu partnerowi lub partnerce podarować w prezencie świątecznym gadżet erotyczny. Poszukaj czegoś ekstra, z czego będziecie mogli cieszyć się przez całe święta oraz całą zimę. Inspiracji na prezent szukaj na naszym blogu.

 

Zdjęcia produktów pochodzą ze strony drogerii erotycznej Gumkoland.pl